Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna dodávek Fénix – Brno

Kde si levně vypůjčit dodávku v Brně?

Autopůjčovna dodávek Fénix – Brno. Pokud hledáme dodávku, kterou bychom využili například pro stěhování převoz věci z Hobby Marketu čí převoz elektroniky, je možno využít svoje zdroje. Dodávku kamaráda či dodávku z půjčovny dodávek. První dvě varianty jsou logicky nejlevnější, třetí varianta je zase nejspolehlivější. Důvod je prostý, půjčovny dodávek jednoduše nemohou riskovat půjčování vozidel ve špatném technickém stavu. V případě že by bylo takovéto porušení pravidel zjištěno vystavuje se půjčovna riziku vysoké pokuty.

Vozové parky půjčoven dodávek i autopůjčoven jsou tedy ve většině případů ve výborném technickém stavu, kde vozidla jsou pravidelně udržována a servisována. Disponují povinným ručením a dále také pojištěním havarijním. Pokud tedy nastane situace, kdy vozidlo klientovi přestane z nějakého důvodu fungovat či klient je přímým účastníkem dopravní nehody, nemusí mít ani půjčovna ani klient obavu z této situace, protože vše řeší pojišťovna. Samozřejmostí je odtah vozidla buď do nejbližšího autoservisu, a nebo do smluvního autoservisu půjčovny dodávek.

Jak na levné půjčení dodávky v Brně – Autopůjčovna dodávek Fénix – Brno

V Brně, jako krajském městě existuje široké Spektrum společností, které se specializují na půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Mezi nimi je i půjčovna dodávek Brno – Fénix. Ta se řadí mezi nejlepší půjčovny dodávek v Brně a okolí, nejen s ohledem na špičkový stav vozového parku ale také s ohledem na prozákaznický přístup a dlouhodobé fungování na trhu. Půjčovna dodávek Brno – Fénix působí na brněnském trhu již více než 12 let.Za tuto dobu si získala stovky spokojených klientů z řad soukromých osob, živnostníků, podnikatelů i velkých společností. Spolupracují s velkými spedičními společnostmi jako je například PPL, GLS či GEIS. Hlavním partnerem je poté společnost DPD.

Podmínky v půjčovnách dodávek se příliš neliší 

U většiny půjčoven užitkových vozů do 3,5 tuny jsou podmínky velmi podobné. Skládají se z několika hlavních bodů. Prvním a nejdůležitějším bodem je podmínka, kdy jsou dodávky půjčování pouze uživatelům vlastnícím řidičský průkaz skupiny B, kteří současně dosáhli věku vyššího než 21 let. Půjčovny mají z řidičů mladších 21 let obavy, protože prozatím nedisponují velkým množstvím zkušeností s ohledem na řízení dodávkového vozidla. Dále je nutné samozřejmě složit hotovostní kauci, kterou si každá půjčovna určuje individuálně. Výše hotovostní kauce, obvykle vychází z cenové politiky půjčovny a technického stavu dodávky. Na dodávky novějších ročníků obvykle půjčovny dodávek požadují vyšší kauci než u dodávek starších. Je to logické. Půjčovny se musí v rámci možností bránit. V případě že by dodávka byla vrácena s jakýmkoliv stupněm poškození.

Půjčovna dodávek Fénix - Brno. Logo autopůjčovny. Autopůjčovna dodávek Fénix - Brno.

Autopůjčovna dodávek Fénix – Brno je partner najemaut.cz – autopůjčovna Nymburk.